Víno Fiala Víno Fiala Naše vína Naše vína Hodovanie u vinára Hodovanie u vinára Kontaktujte nás Kontaktujte nás Prečítajte si Prečítajte si
Chcete ochutnať dobré víno a pritom sa zabaviť, oddýchnuť si v príjemnom prostredí a ešte sa aj niečo zaujímavé dozvedieť?

Pre našich zákazníkov organizujeme ochutnávky, firemné akcie, či poznávacie exkurzie do vinohradov modranského a pezinského chotára.

Keďže náš podnik je rodinného typu, naša ponuka nie je štandardizovaná, záleží od požiadaviek a predstáv zákazníka. Je to vlastne návšteva v starom modranskom rodinnom dome s originálnou tradičnou pivnicou. Za priaznivého počasia ponúkame posedenie pod pergolou na zatrávnenom uzavretom dvore v malebnom prostredí, z ktorého dýcha história vinárstva a vinohradníctva. V zimnej sezóne a za nepriaznivého počasia je to posedenie vo vinárskej izbe zo sedemnásteho storočia.

Maximálny počet skupiny: 25 osôb

Základná ponuka:

1. Večerná ochutnávka so studeným občerstvením:
2. Večerná ochutnávka s teplým jedlom:
K pohosteniu podávame pramenitú vodu alebo sýtenú minerálku s citrónom. Nealkoholické nápoje podávané podľa požiadaviek zákazníka nie sú zahrnuté vo vyššie uvedených cenách.

Ak Vás naša ponuka zaujala a chcete prežiť neopakovateľný večer s vínom, kontaktujte nás na tel. +421 948 946375, alebo na adrese fiala@wine.sk. Určite neoľutujete.